10 patarimų, kad seksas būtų malonesnis

Geras seksas. 

Geras seksas santykiuose yra labai svarbus dalykas. Seksas ir orgazmas – tai vieni svarbiausių biologinių žmogaus kūno veiksnių, kurie stipriai įtakoja tai, kaip jaučiamės. Jeigu mes jų nepatiriame – jaučiamės neužpildyti iš vidaus ir tai veikia mūsų išorę, bendravimą su aplinkiniais žmonėmis. Pateikiame 10 patarimų, kuriais vadovaujantis seksas taps malonesnis. Ne paslaptis, kad mėgaujantis intymiu gyvenimu, kiti gyvenimo rūpesčiai tampa tik smulkmenomis. Tik nebijokite skirti šiek tiek savo laiko ir jėgų sekso gerinimui.

1. Nebijokite būti romantišku

Mylėtis yra smagu, tačiau ne mažiau svarbios ir akimirkos iki sekso. Todėl nebijokite fantazuoti. Pavyzdžiui, darbo metu nusiųskite jaudinančiai nuteikiančią žinutę apie laukiamus nuotykius vakare. Taip pat šiek tiek dėmesio galite skirti ir aplinkai: žvakės, apšvietimas. Mėgaukitės akimirkomis iki sekso ir skirkite kuo daugiau dėmesio vienas kitam.

2. Parodykite daugiau dėmesio savo partnerei

Kuo labiau pasitikėsite savo partneriu ir vienas kitam negailėsite dėmesio, tuo labiau atsipalaiduosite ir patirsite nepakartojamų įspūdžių sekso metu. Jei jaučiate, kad gali iškilti net ir paprasčiausių ginčų dėl prezervatyvų, lubrikantų ar sekso žaislų naudojimo / nenaudojimo, mylėjimosi pozų ar vietos, stenkitės visa tai išspręsti dar gerokai prieš seksą. Tokiu būdu būsite užtikrinti, kad tą akimirką jausitės visiškai atsipalaidavęs ar atsipalaidavusi.

3. Naudokite meilės žaislus

Atlikus tyrimus, buvo išsiaiškinta, kad beveik pusė moterų, net ir turinčių vaikinus ar vyrus, mielai renkasi įvairius žaislus sekso paįvairinimui. Todėl tai neturėtų būti tabu ir vyrams. Kartu galite nuspręsti, kas labiausiai tinka ir patinka. Tad pirmyn patirti nuostabiausių jausmų! Tik nepamirškite, kad po santykių šiuos žaislus reikia kruopščiai nuplauti taip iki minimumo sumažinant ligų tikimybę.

4. Išbadykite naujas vietas seksui

Kasdienis (ar šiek tiek retesnis) seksas įprastoje miegojimo lovoje po kažkiek laiko santykiams suteikia tam tikros rutinos. Išbandykite tai kur nors kitur! Jei nesate labai drąsūs mylėtis viešoje vietoje, bandykite duše, automobilyje. Pajusite nepakartojamų emocijų bei norėsite tai kartoti ir kartoti vis skirtingose vietose.

5. Lavinkite savo kūną naujomis sekso pozomis

Pasinaudokite šiais laikais paprastai prieinama informacija ir sužinokite, kiek daug skirtingų pozų egzistuoja! Mylėkitės jau įprastomis ir vis išmėginkite kažką naujo. Jei ir nepavyks iš pirmo karto, tačiau turėsite puikių akimirkų apie tai diskutuodami ir bandydami kitą kartą. Atminkite – kiekviena poza gali suteikti vis kitokių jausmų, todėl būkite atviri naujovėms.

6. Kalbėkite garsiai apie savo fantazijas

Kiekvienas žmogus mintyse mėgsta pasvajoti apie pačias karščiausias akimirkas mylintis su savo partneriu. Tačiau supraskite, kad kitam žmogui atspėti Jūsų fantazijas gali būti sudėtinga užduotis. Todėl drąsiai kalbėkite su savo artimiausiu žmogumi apie slapčiausias svajones ir pasistenkite jas įgyvendinti. Santykių kokybė garantuotai išaugs.

Tokiu būdu būsite užtikrinti, kad tą akimirką jausitės visiškai atsipalaidavęs ar atsipalaidavusi.

 7. Naudokite prezervatyvus

Kol nėra kontracepcijos metodo, 100% apsaugančio nuo lytiniu keliu plintančių ligų ar neplanuoto nėštumo, prezervatyvai viena iš efektyviausių priemonių, kuri suteikia galimybę mylėtis saugiai bei atsipalaiduoti nuo minčių apie gresiančias pasekmes. Prezervatyvų gaminimo technologijos toli pažengusios, todėl jų pasiūla didelė: skirtingų dydžių, skonių, savybių. Inovatyviausi gaminami net ne iš latekso ir puikiausiai tiks poroms, alergiškoms lateksui. Taip pat vis labiau populiarėja moteriški prezervatyvai. Išbandykite įvairius ir raskite pačius tinkamiausius. Primename, kad šiuos prezervatyvus, lubrikantus bei kitas sekso priemones jūs gausite nemokamai užsisakant mūsų produktus.

8. Naudokite lubrikantus

Lubrikantai – puikus būdas padidinti seksualinį pasitenkinimą tiek moterims, tiek vyrams. Tai ypač aktualu poroms, kurioms ne visada pavyksta iki galo susijaudinti. Vandens ir silikono pagrindu sukurti lubrikantai puikiai tiks naudoti kartu su prezervatyvais. Lubrikantų, kaip ir prezervatyvų, yra įvairių aromatų, šaldančių, šildančių. 

9. Reguliariai atlikite sveikatos tyrimus

Tenka pripažinti, kad tai nėra pats maloniausias dalykas. Tačiau reguliarus lankymasis pas savo daktarą gali išgelbėti nuo daug blogesnių pasekmių. Juk nerimas, kad galbūt kažkuo sergate, tikrai nepridės pasitikėjimo sekso metu. Todėl reguliariai tikrinkitės dėl lytiniu keliu plintančių ligų.   

10. Lavinkite save su sekso lėle.

Belfasto universiteto mokslininkai išsiaiškino, kad žmonės, kurie įsigijo sekso lėlę, sugebėjo padidinti savo laimės jausmą ir pasitenkinimą gyvenimu. Naudojant sekso lėlę jūs galėsite geriau pažinti save jeigu jaučiate diskomfortą sekso metu. Taip lavinsite savo psichiką ir kūną pasitikėjimo jausmui, kuris yra labai svarbus veiksnys norint pajusti didžiausią malonumą sekso metu.

Parašykite komentarą